Kolejne firmy wśród partnerów

22 marzec 2018

Konferencja Inwestycji Hotelowych i Biurowych, która odbędzie się 18 kwietnia w Łodzi, cieszy się coraz większym zainteresowaniem rynku. Do grona Partnerów wydarzenia dołączyły cztery firmy: Avestus Real Estate, Master Management Group, Virako oraz APA Group.

Wsparcie wydarzenia jako Srebrni Partnerzy zapewniają:

Avestus Real Estate – deweloper, doradca oraz inwestor w sektorze nieruchomości w Polsce i Europie Środkowej, obecny na rynku od ponad 20 lat. Obecnie realizuje m.in. nowoczesny kompleks biurowy Imagine zlokalizowany w Łodzi.

Master Management Group – jest inwestorem, deweloperem, agentem wynajmującym oraz zarządcą nieruchomości handlowych i biurowych zlokalizowanych w całej Polsce. W Łodzi firma realizuje projekt Hi Piotrkowska 55 – kompleks handlowo-biurowy połączony z hotelem Hampton by Hilton.

Virako – to dynamicznie rozwijająca się polska firma deweloperska, inwestująca w budowę kompleksów biurowych. Flagową inwestycją Virako jest wielofunkcyjny kompleks Monopolis, który znajduje się w Łodzi.

Pierwszy wystawca

Podczas konferencji będzie można także zapoznać się z ofertą firmy APA Group, która we foyer będzie prezentować swoje usługi – firma dołączyła do wydarzenia jako wystawca.

APA Group jest liderem na rynku inteligentnych rozwiązań zarządzania budynkami. Posiada ponad 15 lat doświadczenia i dziesiątki udanych wdrożeń dla instytucji, osób prywatnych, gmin i zakładów przemysłowych na całym świecie.

O konferencji

Konferencja odbędzie się 18 kwietnia w Łodzi. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc priorytet przy przyznawaniu wejściówek mają operatorzy hotelowi, właściciele i zarządcy obiektów hotelowych, a także firmy z sektora BSS poszukujące przestrzeni na wynajem w Łodzi.

Więcej informacji: www.hotels.eurobuildconferences.com

Eurobuild Awards 2022

Eurobuild Awards 2022

27 Wrzesień 2022,DoubleTree by Hilton hotel Warszawa,Warszawa
Konkurs Rowerowy Pracodawca

Konkurs Rowerowy Pracodawca

13 października 2022,śniadanie biznesowe z rozdaniem statuetek,
Łódź REdiscover

Łódź REdiscover

19 października 2022,Orientarium ZOO,Konstantynowska 8/10, Łódź
28. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych

28. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych

09 grudnia 2022,Hotel Bellotto, Senatorska 13/15,Warszawa
10. Konferencja Inwestycji Hotelowych
Warszawa, ul. Ząbkowska 29
Moxy Warsaw Praga