Konferencja hotelowa przenosi się do Łodzi

27 luty 2018

Tegoroczna edycja konferencji Inwestycji Hotelowych organizowana przez Eurobuild Conferences po raz pierwszy odbędzie się poza Warszawą – zainteresowanych wydarzeniem zapraszamy 18 kwietnia do Łodzi.

Program tegorocznej konferencji został rozbudowany o część poświęconą tematyce inwestycji na rynku biurowym, dlatego też zmianie uległa również nazwa wydarzenia na Konferencję Inwestycji Hotelowych i Biurowych. Współpraca z Urzędem Miasta Łodzi zaowocowała także wprowadzeniem do agendy bloku dedykowanego łódzkiemu rynkowi hotelowemu i biurowemu pod nazwą Łódź REdiscover.

Szczegółowy program wydarzenia można sprawdzić na stronie internetowej: www.hotels.eurobuildconferences.com

Wsparcie Partnerów

Konferencja uzyskała już wsparcie pierwszych firm – Srebrnym Partnerem została firma Cushman & Wakefield świadcząca usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Brązowym Partnerem firma HR Design Group, która zajmuje się rekrutacją specjalistów, managerów oraz top managementu dla branży nieruchomości i budownictwa. Jako Partner wydarzenie wspiera również Hotel Professionals Management Group – zespół doświadczonych doradców oferujących profesjonalne i innowacyjne rozwiązania dla branży hotelowej.

Bezpłatny wstęp, ale wymagana rejestracja

Zainteresowanych udziałem w wydarzeniu z pewnością ucieszy wiadomość, że udział w konferencji jest bezpłatny. Jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc bilety przeznaczone są dla osób ściśle związanych zawodowo z tematyką poruszaną podczas wydarzenia. Organizator zaprasza przede wszystkich operatorów hotelowych, właścicieli i zarządców obiektów hotelowych, a także osoby reprezentujące firmy, które poszukują w Łodzi powierzchni biurowej na wynajem. Aby wziąć udział w wydarzeniu wymagana jest rejestracja przez stronę konferencji – wstęp możliwy jest dopiero po otrzymaniu potwierdzenia od Organizatora.

3. Festiwal Architektury i Budownictwa

3. Festiwal Architektury i Budownictwa

19 września 2018,PIN-UP Studio,ul. Nowogrodzka 84/86, Warszawa
Garnitury na rowery

Garnitury na rowery

7 września 2018,Wola,Warszawa
3. edycja Turnieju Tenisa Stołowego

3. edycja Turnieju Tenisa Stołowego

29 września 2018,Hala Sportowa "Siennicka" OSiR Praga-Południe,ul. Siennicka 40, 04-393 Warszawa
9. Konferencja - Polski Rynek Biurowy - Trendy i Prognozy

9. Konferencja - Polski Rynek Biurowy - Trendy i Prognozy

16 października 2018,Hotel Marriott, al. Jerozolimskie 65/79,Warszawa
24. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

24. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

22 listopada 2018,Hotel Intercontinental,Emilii Plater 49, Warszawa
9. Konferencja Inwestycji Hotelowych i Biurowych
ul. Targowa 1/3, Łódź
Centrum Nauki i Techniki EC1