Kolejne firmy wśród partnerów

22 March 2018

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Konferencja Inwestycji Hotelowych i Biurowych, która odbędzie się 18 kwietnia w Łodzi, cieszy się coraz większym zainteresowaniem rynku. Do grona Partnerów wydarzenia dołączyły cztery firmy: Avestus Real Estate, Master Management Group, Virako oraz APA Group.

Wsparcie wydarzenia jako Srebrni Partnerzy zapewniają:

Avestus Real Estate – deweloper, doradca oraz inwestor w sektorze nieruchomości w Polsce i Europie Środkowej, obecny na rynku od ponad 20 lat. Obecnie realizuje m.in. nowoczesny kompleks biurowy Imagine zlokalizowany w Łodzi.

Master Management Group – jest inwestorem, deweloperem, agentem wynajmującym oraz zarządcą nieruchomości handlowych i biurowych zlokalizowanych w całej Polsce. W Łodzi firma realizuje projekt Hi Piotrkowska 55 – kompleks handlowo-biurowy połączony z hotelem Hampton by Hilton.

Virako – to dynamicznie rozwijająca się polska firma deweloperska, inwestująca w budowę kompleksów biurowych. Flagową inwestycją Virako jest wielofunkcyjny kompleks Monopolis, który znajduje się w Łodzi.

Pierwszy wystawca

Podczas konferencji będzie można także zapoznać się z ofertą firmy APA Group, która we foyer będzie prezentować swoje usługi – firma dołączyła do wydarzenia jako wystawca.

APA Group jest liderem na rynku inteligentnych rozwiązań zarządzania budynkami. Posiada ponad 15 lat doświadczenia i dziesiątki udanych wdrożeń dla instytucji, osób prywatnych, gmin i zakładów przemysłowych na całym świecie.

O konferencji

Konferencja odbędzie się 18 kwietnia w Łodzi. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc priorytet przy przyznawaniu wejściówek mają operatorzy hotelowi, właściciele i zarządcy obiektów hotelowych, a także firmy z sektora BSS poszukujące przestrzeni na wynajem w Łodzi.

Więcej informacji: www.hotels.eurobuildconferences.com

The 9th Invested Interest - Investment Market Conference

The 9th Invested Interest - Investment Market Conference

April 20th, 2023,Warsaw,Radisson Collection Hotel
The 18th Annual Eurobuild CEE Tennis Tournament

The 18th Annual Eurobuild CEE Tennis Tournament

June 2nd, 2023,Warsaw,Klub Tenisowy Warszawianka
The 22st Eurobuild CEE Annual Golf Tournament

The 22st Eurobuild CEE Annual Golf Tournament

June 2nd, 2023,First Warsaw Gold & Country Club,Rajszew
The 14th Office Market Conference for Poland

The 14th Office Market Conference for Poland

15 czerwca 2023,Grzybowska 63, Warsaw,Hilton Hotel
Konkurs Rowerowy Pracodawca

Konkurs Rowerowy Pracodawca

July 1st 2022,wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas finału 7. Przejazdu Garnitury na Rowery,
The 10th Hotel Investment Conference
Warsaw, Ząbkowska 29
Moxy Warsaw Praga